Чому варто купити ядра насіння соняшнику?

Ядра насіння соняшнику зараз широко застосовуються в харчовій промисловості. Їх використовують для приготування різної смакоти. Наприклад, такі солодощі, як халва, козинаки створені саме на основі очищеного насіння соняшнику. Крім того, їх додають у салати, хлібобулочні вироби. Необхідно також знати, які корисні властивості несе в собі цей продукт. Про це і піде мова в цій статті.

Ядра насіння соняшнику є цінним продуктом, який багатий на різні корисні речовини. Перш за все варто відзначити наявність вітаміну D, за кількістю якого вони перевершують навіть риб'ячий жир. Завдяки цьому компоненту поліпшується стан шкіри, яка стає більш чистою і сяючою. Крім того, вітамін D сприяє зміцненню і блиску волосся, а також робить зуби, ноги і кістки ще міцнішими.

Насіння соняшнику багате на різні амінокислоти, серед яких архідонова, пальмітинова, олеїнова, лінолева і стеаринова. Вони сприяють підтримці жирового обміну організму на належному рівні, уповільнюють процеси старіння, а також запобігають накопиченню холестерину в організмі, що в кінцевому підсумку зменшує ймовірність появи таких захворювань, як інфаркт міокарда і атеросклероз судин.

Наявність вітамінів А і Е позитивно впливає на зір. З їх допомогою також мінімізується шкідливий вплив вільних радикалів на організм. Та й для репродуктивної системи ядра насіння здійснюють позитивний вплив.

Як бачимо, користь від вживання насіння досить велика. Особливо популярним стає використовувати ядра соняшнику у виробництві кондитерських виробів. Спеціально для цього були проведені дослідження, завдяки яким отримано позитивні результати, а саме:

- поліпшення органолептичних показників, що стало результатом створення збалансованого гармонійного смаку, приємного зовнішнього вигляду і аромату;
- підвищення харчової цінності завдяки наявності різних амінокислот, сахаридів, вітамінів, моно- і поліненасичених жирних кислот, харчових волокон і багатьох інших.

Рекомендовано вживати такі продукти в разі незбалансованого харчування або проживання в екологічно забруднених регіонах. Та й в цілому, ці вироби допомагають поліпшити процеси обміну в організмі, мікроциркуляцію всіх систем.

Тому, якщо ви хочете купити ядра насіння соняшнику, пропонуємо звернутися в компанію «Димитров». Цей товар зручно розфасований в поліетиленові упаковки по 5 кг, які покладені в мішок по 8 штук. Гарантуємо індивідуальний підхід та вигідні умови співпраці.