Чому варто купити горіхи?

Горіхи є досить корисними продуктами, які багаті на різні вітаміни і мінеральні речовини. У першу чергу, там можна знайти різні жири, зокрема поліненасичені і мононенасичені. Багаті горіхи і на антиоксиданти, клітковину, вітаміни групи В, Е. Варто також знати, що існує безліч видів горіхів і поширені вони по всій планеті. Зараз цілком доступно купити горіхи будь-якого виду. Зупинимося на найпоширеніших видах.

Арахіс

Зазвичай росте в тропічних широтах і на півдні Європи. Цей вид багатий такими вітамінами, як В1, В2, С, а також мінеральними речовинами, серед яких кальцій, калій, магній, залізо, фосфор, а також натрій. Цей горіх рекомендується вживати при наявності серцево-судинних захворювань, а також для профілактики злоякісних пухлин. Ще одна перевага - уповільнення процесу старіння.

Бразильський горіх

Назва вказує на основне місце зростання - долина Амазонки. Цей продукт цінний тим, що в складі має вітаміни Е, В6, а також селен, кальцій, калій, залізо, цинк. Його вживання корисне для запобігання серцево-судинних і ракових захворювань. Також сприяє виведенню з організму холестерину і нормалізує рівень цукру в крові.

Волоський горіх

Один з найпопулярніших видів, який можна зустріти на території України. Він володіє вітамінами А, Е, РР, К, групою В. Має безліч мінеральних речовин, серед яких йод, кальцій, калій, магній, кобальт, залізо, фосфор і цинк. Волоський горіх є корисним для судин, здатний захистити від радіації, а також неймовірно корисний при авітамінозі. Рекомендовано вживати в разі недокрів'я.

Кедрові горішки

Найбільш поширене місце дислокації - Сибір. Цей вид багатий на такі вітаміни, як В, Е, Р. Із мінеральних речовин є цинк, йод, марганець, фосфор, марганець. Кедрові горішки корисні у випадках імунодефіциту та алергії.

Кешью

Екзотичний вид, росте в Південній Америці, Африці, Південній і Південно-Східній Азії. Кешью містить в собі вітаміни групи В, в також РР і Е. Мінеральні речовини, які входять до складу: калій, кальцій, натрій, цинк, марганець і селен. Цей горіх - відмінний засіб для лікування шкірних захворювань, а також для підтримки в здоровому вигляді зубів, серця і судин.

Мигдаль

Росте в Каліфорнії, Середземномор'ї і Середній Азії. Наявність вітаміну Е дозволяє сповільнити процес старіння.

Фісташки

Ростуть у Середземноморському регіоні, Північно-Східній Африці, Азії і Центральній Америці. Вони багаті вітамінами Е, В6. Наявність мінеральних речовин, таких як мідь, марганець, фосфор сприяє зміцненню кісток і підтримці зору.

Фундук

Зазвичай росте в Південно-Східній Європі і Малій Азії. Відрізняється високим відсотком вмісту білка (до 20%). Присутні також вітамін Е, калій, залізо, кобальт. Є хорошим засобом для підвищення імунітету і очищення організму.

Купити горіх оптом в Україні можна в нашій компанії. Ми пропонуємо виключно високоякісний продукт, який має необхідні сертифікати, а також повністю відповідає санітарно-гігієнічним і екологічним нормам. До всіх клієнтів - індивідуальний підхід.